מערכות בלמים         חלקי פרונט         טיפוח         מצברי שנפ         חשמל רכב         פילטרים         שמנים ונוזלים    

אנו מקפידים על שירות ויחס הוגנים לכל לקוח - קבעו מועד הגעה למוסכינו בכדי לחסוך זמן מיותר בהמתנה

התמחות בחלפים ייחודיים לרכבי ב.מ.וו ומרצדס 
חלקי פרונט
מסרקי הגה
מדחסים
חשמל רכב
מצמד (קלאצ')
מצברי שנפ
מערכות מים
חידוש וטיפוח
פילטרים
קיט לטיפול 10000
קיט רצועת טיימינג
שמנים ונוזלים
תוספים
שונות
חלפים ל BMW ומרצדס
אביזרים
תושבות + פולים מנוע
מערכות בלמים
הם נחשבים לאחד מחלקיו החשובים ביותר של הרכב. בולמים לרכב מאפשרים נהיגה בטוחה וזהירה יותר בכביש והם פועלים לצד מערכות נוספות ברכב עצמו בהרמוניה מופלאה. בולמים לרכב הם חלק מכלל מערכותיו השונות של הרכב ומותקנים בו לצידן.

כשרוכשים רכב ניתן להסתפק בבולמים אלה או לשדרג אותם. כל זאת, כמובן, בהתאם להוראות יצרן הרכב ותווי התקן הקיימים בתחום. מי שמחפש דיסקיות בלם מחיר אטרקטיבי מאד או אולי בלמים לרכב משודרגים יותר, יוכל למצוא כיום אפשרויות שונות ובעיקר פתרונות בהתאמה מלאה.

בולמים לרכב >

התקנת בולמים לרכב, בולמים משודרגים או נוספים, איננה מתאימה לכל אחד. לפני התקנתם חשוב לבחון את אופי השימוש והנהיגה ברכב ואת צרכיו של הנהג. התקנת בולמים וגם ברקסים מתקדמים וחדישים יותר מתאימה בעיקר לאלה הנוהגים לנסוע לא מעט נסיעות עירוניים ואת אלה המרבים בנסיעות שטח ונסיעות על כבישי כורכור.

מעבר לבטיחות הרבה שמציעים בולמים משודרגים לרכב, הם מאפשרים גם אחיזה טובה יותר בכביש במהלך הנהיגה, מה שהופך את הנסיעה עצמה לחווייתית ונעימה הרבה יותר עבור הנהג עצמו וכמובן גם עבור הנוסעים. לפני שמתקינים בולמים לרכב או משדרגים את הקיימים, חשוב לבחון מיהו המתקין.
בולמים לרכב
מומלץ לפנות אך ורק למקומות המתמחים בכך, כמו מוסך המרכז ברחובות. מקום מקצועי ומיומן בתחום זה יעשה שימוש בבולמים איכותיים ויבצע את ההתקנה בהתאם לצרכיו המיוחדים של הרכב הקיים. מומלץ יחד עם בעל המקצוע לבחון סוגים שונים של בלמים וגם להתייחס אל כל תווי התקן הקיימים בתחום.

חשוב שההתקנה, השדרוג או החידוש יתבצעו בהתאם לכל הפרמטרים הקיימים בתחום הרכבים ותוך התייחסות מלאה לדגם הרכב עצמו. כדאי לבחון את עלות השירות ולבדוק גם מה כולל השירות בפועל. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
חנות אביזרי רכב

בולמים לרכב

 

חברת "בלמי המרכז"   |  רח' נחושתן 5, רחובות  |  לקביעת מועד הגעה ניתן ליצור קשר בטלפון  0722-79-60-66  עד לשעה 22:00 בערב
כל הזכויות שמורות, אין להעתיק תמונות ו/או לשכפל בשום צורה ללא אישור מפורש מבעלי האתר  |  המחירים באתר כוללים מע"מ