מערכות בלמים         חלקי פרונט         טיפוח         מצברי שנפ         חשמל רכב         פילטרים         שמנים ונוזלים    

אנו מקפידים על שירות ויחס הוגנים לכל לקוח - קבעו מועד הגעה למוסכינו בכדי לחסוך זמן מיותר בהמתנה

התמחות בחלפים ייחודיים לרכבי ב.מ.וו ומרצדס 
חלקי פרונט
מסרקי הגה
מדחסים
חשמל רכב
מצמד (קלאצ')
מצברי שנפ
מערכות מים
חידוש וטיפוח
פילטרים
קיט לטיפול 10000
קיט רצועת טיימינג
שמנים ונוזלים
תוספים
שונות
חלפים ל BMW ומרצדס
אביזרים
תושבות + פולים מנוע
מערכות בלמים
לא לחינם יש חשיבות עצומה לבלמים לרכב. הרי לא פעם, הם ההבדל בין נסיעה בטוחה וחזרה הביתה בשלום לבין תאונת דרכים, הם מה שמבדיל בין מצב בו אנחנו חוזרים שלמים ובריאים הביתה לבין אפשרות שנצטרך להתמודד עם פציעות וחבלות, ואף מצב שבו נהיה אחראים לפציעתם של אחרים. 

לכן כשאנחנו עושים טיפול לרכב, אחד הדברים הראשונים והעיקריים שהמוסכניק שלנו יבדוק זה את תקינות הבלמים. במידה ויתברר שמדובר בבלמים לא תקינים או שיש בעיה באחד מבין צלחות בלם, אז אם לא נתקן או נחליף את מה שדורש החלפה, לא נוכל לקבל אישור לעלות עם הרכב שנית על הכביש.

חשוב להבהיר, בכל הקשור לבלמים לרכב לא מדובר במשחק, אי אפשר לעשות חצי עבודה ואי אפשר להחליף חלק מקולקל בחלק ישן או ממוחזר, על מנת שהבלמים לא יישחקו ויתפקדו כנדרש חייבים להחליף בלמים ישנים בבלמים חדשים, זה נכון הן לגבי בולמי אוויר, בולמי זעזועים ובלמים מסוג אחר. כמובן שזה אומר גם, שמי שיבצע את ההחלפה והתיקון, חייב להיות איש מקצוע מנוסה שמכיר את התחום.

כאן צריך להתייחס לנקודה נוספת, כיצד אנחנו יודעים שלא עובדים עלינו וכיצד אנחנו יודעים שאותם בלמים לרכב שאנחנו מחליפים הם אכן תקינים. ראשית, בשביל שלא יעבדו עלינו, אנחנו צריכים ללכת למוסך מקצועי ומנוסה, מוסך שאנחנו סומכים על העובדים בו. זו הסיבה שאנחנו נפנה למשל, למוסך כמו שלנו בלמי המרכז ברחובות שם עובדים אנשי מקצוע מובילים ומקצועיים, אליהם עוד נחזור בהמשך. שנית, כל תיקון שבוצע חייב להיות מתועד, אנחנו חייבים לקבל הסבר מפורט בכתב ובעל פה, מה בדיוק בוצע, למה, איך ומתי. החלקים שמחליפים לנו, צריכים להיות מגובים באחריות מלאה והסבר מפורט מאיפה הם, מה הם כוללים ומי ייצר אותם.

כל הדברים הנ"ל אשר קשורים לא רק לבלמים לרכב אלא לכל פריט שאנחנו מחליפים ברכב, ישמש אותנו במקרה ונצטרך לבצע תיקוני המשך או לבצע החלפה אחרת בעתיד. כמו כן זה יאפשר לנו להסביר לרוכשים עתידיים של הרכב, מה בדיוק בוצע בו ומתי.

כאמור, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, למוסך בלמי המרכז ברחובות, אצלנו תוכלו ליהנות משירות של אנשי מקצוע מובילים וכן מתיקון והחלפת בלמים לרכב מכל דגם שהוא. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות ולקבוע מועד לטיפול קרוב. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
תוספים לרכב

בלמים לרכב

 

חברת "בלמי המרכז"   |  רח' נחושתן 5, רחובות  |  לקביעת מועד הגעה ניתן ליצור קשר בטלפון  0722-79-60-66  עד לשעה 22:00 בערב
כל הזכויות שמורות, אין להעתיק תמונות ו/או לשכפל בשום צורה ללא אישור מפורש מבעלי האתר  |  המחירים באתר כוללים מע"מ