מערכות בלמים         חלקי פרונט         טיפוח         מצברי שנפ         חשמל רכב         פילטרים         שמנים ונוזלים    

אנו מקפידים על שירות ויחס הוגנים לכל לקוח - קבעו מועד הגעה למוסכינו בכדי לחסוך זמן מיותר בהמתנה

התמחות בחלפים ייחודיים לרכבי ב.מ.וו ומרצדס 
חלקי פרונט
מסרקי הגה
מדחסים
חשמל רכב
מצמד (קלאצ')
מצברי שנפ
מערכות מים
חידוש וטיפוח
פילטרים
קיט לטיפול 10000
קיט רצועת טיימינג
שמנים ונוזלים
תוספים
שונות
חלפים ל BMW ומרצדס
אביזרים
תושבות + פולים מנוע
מערכות בלמים
אחד מתוך מגוון הטיפולים השוטפים שיש לבצע ברכב אחת לתקופה, הוא חידוש בלמים, כמו זה המוצע על ידי חברת בלמי המרכז ברחובות. שירות זה מאפשר לרכב לתפעל נכון ובעיקר גם באופן בטיחותי. שירות ייחודי זה של חידוש בלמים הכולל שיפוץ מהיסוד של הבלמים הקיימים מיועד לבעלי רכב פרטי ולבעלי רכבים כבדים.

הוא נעשה בעזרת מכשור חדשני ומיוחד, הפותח במיוחד לשם כך ומאפשר את חידושם של בולמי זעזועים באופן מקצועי ואיכותי. שירות זה מתאפשר תודות לצוות מקצועי ומיומן המכיר היטב סוגים שונים של בולמי זעזועים לרכב ומנוסה בביצוע חידוש בלמים לרכבים מכל הדגמים. השירות כולל, במסגרתו שיפוץ מערכות הבלימה של הרכב, שיפוץ הגה כוח וכן משאבות ההגה עצמן. הליך חידוש הבלמים נעשה במוסך, בו במקום, ומאפשר בסיומו לחזור לנהוג על הרכב בבטיחות רבה.

בלמים לרכב >
חידוש בלמים
מכיוון שלבלמי הרכב ישנו תפקיד חשוב מאד, יש להקפיד ולתחזק אותם באופן קבוע ולוודא שהם אכן פועלים באופן תקין. שירות זה מאפשר לשוב ולנסוע ברכב ללא חשש וליהנות מפתרון מקצועי, בהתאמה מלאה.

מי שבוחר באפשרות של חידוש ושיפוץ בולמי זעזועים לרכב מחיר השירות מוצע בטווח רחב של מחירים, בהתאם למידת מורכבותו והצורך הנדרש. פנייה למוסך המתמחה בכך וכולל את כל המכשור והציוד לצורך ביצוע החידוש וכן כזה המציע צוות מקצועי ומיומן של עובדים, היא הדרך הנכונה לעשות זאת.

חברת בלמי המרכז, הפועלת בתחום זה למעלה מ – 35 שנה ומציעה מבחר של טיפולים שוטפים לרכב מעמיד לרשות לקוחותיו שירותי חידוש בלמים כחלק ממבחר רחב מאד של אפשרויות, שמהן ניתן לבחור. שירות זה נעשה בהתאם למצבם של הבלמים ומצבו הכולל של הרכב, וכן על פי הוראות יצרן הרכב והדרישות המופיעות בהן.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
בולמים לרכב

חידוש בלמים

 

חברת "בלמי המרכז"   |  רח' נחושתן 5, רחובות  |  לקביעת מועד הגעה ניתן ליצור קשר בטלפון  0722-79-60-66  עד לשעה 22:00 בערב
כל הזכויות שמורות, אין להעתיק תמונות ו/או לשכפל בשום צורה ללא אישור מפורש מבעלי האתר  |  המחירים באתר כוללים מע"מ