מערכות בלמים         חלקי פרונט         טיפוח         מצברי שנפ         חשמל רכב         פילטרים         שמנים ונוזלים    

אנו מקפידים על שירות ויחס הוגנים לכל לקוח - קבעו מועד הגעה למוסכינו בכדי לחסוך זמן מיותר בהמתנה

התמחות בחלפים ייחודיים לרכבי ב.מ.וו ומרצדס 
חלקי פרונט
מסרקי הגה
מדחסים
חשמל רכב
מצמד (קלאצ')
מצברי שנפ
מערכות מים
חידוש וטיפוח
פילטרים
קיט לטיפול 10000
קיט רצועת טיימינג
שמנים ונוזלים
תוספים
שונות
חלפים ל BMW ומרצדס
אביזרים
תושבות + פולים מנוע
מערכות בלמים
לא מעט פריטים זוכים כיום להגדרה של חלקים לאוטו, כגון - מצברים, אלטרנטורים, פילטרים, תושבות מנוע וגיר, בולמים, רצועות טיימינג, דסקיות, צלחות בלם או כל דבר אחר. מה שחשוב להדגיש הוא שההחלטה לגבי הגורם שמעניק ולעיתים גם מתקין את החלקים האלה, חייבת להיות מושכלת ולהתבצע תוך לקיחת מספר פרמטרים חשובים בחשבון.

מגוון אינסופי של חלקים
חלקים לאוטו, אם כן, מכניסים אותנו לתחום שמהווה כיום עולם ומלואו. בין החלקים השונים ניתן להבחין בלא מעט הבדלים. ברור כי גומיות אבק לבולמים ייקחו על עצמן תפקיד שונה בתכלית ביחס לבולמי תא מטען, אם לוקחים דוגמא אחת מיני רבות. החלקים השונים נבדלים ביניהם גם בהתאמה לסוג הרכב: ניתן למצוא כיום חלקים רבים המיועדים לרכבי יצרנית ספציפית, או אפילו לדגם מוגדר אחד שהיא משווקת. מכאן, שבלא מעט מקרים יש צורך לוודא אם החנות בה מבקרים אכן מתמחה במתן פתרונות עבור סוג הרכב הספציפי, מה שכמובן לא מובן מאליו כלל וכלל.

אופן אחר בו נהוג להבחין בין חלקים לאוטו הוא אופן ייצור שלהם, או אם תרצו, הגורם שמספק אותם. ניתן למצוא חלפים אשר מיוצרים על ידי יצרנית הרכב עצמה, או לכל הפחות גורם הפועל מטעמה באופן אישי. לעומת זאת, אפשר למצוא חלקים תחליפיים, שנועדו להזכיר ככל האפשר את המקור, לרוב יהיו המחירים של אלה זולים יותר. יש חלקים מסוימים שניתן לתקן או לשפצר, ומכאן שחלקים לרכב גם עשויים להיות משומשים. בכל מקרה, לפני שאתם מקבלים את ההחלטה הסופית לגבי רכישת תושבות מנוע וגיר, למשל, חשוב שתראו מי בדיוק אחראי למוצר ומהי עלותו ביחס לפתרונות אחרים שמוצעים בוודאי בתחום.

כל היתרונות של "בלמי המרכז"
בלמי המרכז הוא מוסך המספק חלקים לאוטו מכל סוג. אם אתם מחפשים גומיות אבק לבולמים, מסננים, אביזרי חשמל או כל שדרוג אחר לרכב, כדאי שתדעו שהמוצרים שהמקום מספק עומדים אחד אחד בדרגות האיכות הגבוהות ביותר. המוסך מעניק ללקוחות ייעוץ מקיף ומסייע לכל אחד מהם לרכוש את החלקים, החלפים והאביזרים המתאימים ביותר לצורך שלו ולתקציב שעומד לרשותו.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
חנות חלקי חילוף לרכב באשדוד

חלקים לאוטו

 

חברת "בלמי המרכז"   |  רח' נחושתן 5, רחובות  |  לקביעת מועד הגעה ניתן ליצור קשר בטלפון  0722-79-60-66  עד לשעה 22:00 בערב
כל הזכויות שמורות, אין להעתיק תמונות ו/או לשכפל בשום צורה ללא אישור מפורש מבעלי האתר  |  המחירים באתר כוללים מע"מ