מערכות בלמים         חלקי פרונט         טיפוח         מצברי שנפ         חשמל רכב         פילטרים         שמנים ונוזלים    

אנו מקפידים על שירות ויחס הוגנים לכל לקוח - קבעו מועד הגעה למוסכינו בכדי לחסוך זמן מיותר בהמתנה

התמחות בחלפים ייחודיים לרכבי ב.מ.וו ומרצדס 
חלקי פרונט
מסרקי הגה
מדחסים
חשמל רכב
מצמד (קלאצ')
מצברי שנפ
מערכות מים
חידוש וטיפוח
פילטרים
קיט לטיפול 10000
קיט רצועת טיימינג
שמנים ונוזלים
תוספים
שונות
חלפים ל BMW ומרצדס
אביזרים
תושבות + פולים מנוע
מערכות בלמים
ישנם סוגים שונים של תקלות ברכב, שבחלקן כולנו נתקלים אחת לכמה שנים. חלק מהתקלות מצריכות טיפול פשוט מאד ברכב וחלקן מורכבות יותר ודורשות פנייה למוסך מקצועי - כדי להתמודד איתן נכון ולהציע להן את המענה המתאים ביותר. במקרים בהם ישנה בעיה עם דוושת הבלמים או עם הבלמים עצמם, הליך של חריטת צלחות יכול להיות הפתרון המתאים.

בלמים חורקים לא תמיד מעידים על תקלה מורכבת במיוחד ברכב, שכן ישנם גם בלמים תקינים וחדישים שחורקים לעיתים. פעמים רבות, התופעה נעלמת מאליה, ואף שימוש בחומר מסכך יכול לעזור. אולם, במצבים בהם החריקה ממשיכה, חשוב לתקן ולפטור את התקלה.

צלחות בלם חדשות לרכב >

חריטת צלחות, כמו זו המוצעת על ידי חברת בלמי המרכז ברחובות מתאימה במצבים בהם צלחות בלם הרכב שחוקות. החריטה כוללת שיוף הגורם ליישור צלחת הבלם ואפשרות למגע מלא עם הרפידות.

חריטת צלחות נעשית בדרך כלל פעמיים, אך עם זאת כדאי לתת לבעל המקצוע שלנו יחד אתכם להחליט מה טוב עבורכם. במידה ונעשתה וצלחות הבלם חורקות שוב, יש להחליפן בחדשות לפי הצורך.

החלפת דיסקיות בלם נעשית גם היא במוסכים מקצועיים ואך ורק על ידי אנשי מקצוע מיומנים.
חריטת צלחות
ההחלפה נעשית כאמור במקרים בהם בוצעה בעבר החריטה או במקרים של שחיקה רבה מאד. החריטה איננה בהכרח מתאימה בכל מקרה ולכל דגם של רכב. התקן קובע עובי מינימאלי מסוים של הצלחת, פרט חשוב שיש להתייחס אליו. בנוסף, כדאי לזכור שהחלפת הצלחות במקרים רבים עדיפה יותר על פני החריטה עצמה. מדובר בתוספת קטנה של כסף ובפתרון לטווח הזמן הארוך יותר.

בכל מקרה, חשוב לבחון כל מקרה לגופו ולהתייחס אל מצב הצלחות באופן נקודתי. במידה ומעוניינים לבצע אחת מהאפשרויות חריטה של צלחות או בעת הצורך החלפתן בחדשות כדאי לבדוק איזו מהאפשרויות היא המתאימה והנכונה ביותר ומהן השלכותיה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול לרכב מחיר

חריטת צלחות

 

חברת "בלמי המרכז"   |  רח' נחושתן 5, רחובות  |  לקביעת מועד הגעה ניתן ליצור קשר בטלפון  0722-79-60-66  עד לשעה 22:00 בערב
כל הזכויות שמורות, אין להעתיק תמונות ו/או לשכפל בשום צורה ללא אישור מפורש מבעלי האתר  |  המחירים באתר כוללים מע"מ