מערכות בלמים         חלקי פרונט         טיפוח         מצברי שנפ         חשמל רכב         פילטרים         שמנים ונוזלים    

אנו מקפידים על שירות ויחס הוגנים לכל לקוח - קבעו מועד הגעה למוסכינו בכדי לחסוך זמן מיותר בהמתנה

התמחות בחלפים ייחודיים לרכבי ב.מ.וו ומרצדס 
חלקי פרונט
מסרקי הגה
מדחסים
חשמל רכב
מצמד (קלאצ')
מצברי שנפ
מערכות מים
חידוש וטיפוח
פילטרים
קיט לטיפול 10000
קיט רצועת טיימינג
שמנים ונוזלים
תוספים
שונות
חלפים ל BMW ומרצדס
אביזרים
תושבות + פולים מנוע
מערכות בלמים
כל בעל רכב יודע, שאחת ל-10000 ק"מ, עליו לקחת את הרכב שלו לטיפול אשר יבחן את תפקודו. טיפול עשרת אלפים. טיפול זה מתבצע במוסכים מורשים ומכוני בדיקה, שם נבחן הרכב על פי אספקטים שונים.

טיפול 10000 לרכב כולל מגוון רבדים וחלקים אשר מטרתם לבחון האם הרכב סובל מבעיה מסוימת והאם הוא יכול להמשיך ולעלות על הכביש כרגיל. במידת הצורך מתבצע בו תיקון והחלפת חלקים. חשוב להבין את הרעיון של טיפול עשרת אלפים לפני שאנחנו נכנסים לעומק העניין.

אם נמשיל רכב לבן אדם, הרי כאשר אנחנו מרגישים לא טוב, אנחנו הולכים לרופא, אך יש מקרים מסוימים, כמו למשל במקרה של טיפולי שיניים, בדיקות דם וכדומה שאנחנו צריכים לבצע בדיקות תקופתיות בשביל לוודא שהכל תקין, מאחר ומדובר במצבים שאנחנו לא יכולים לדעת באופן רגיל, יום-יומי אם הכל בסדר. זה נכון גם לגבי כלי רכב. מדובר במכונה משומנת שמדי יום אנחנו משתמשים בה, מפעילים בה עשרות פריטים קטנים שאנחנו לא יודעים עליהם בכלל, הרבה פעמים אנחנו נעלה על הכביש וניסע בלי לחשוב שקיימת אפשרות שחלק מסוים לא תקין. מה שעלול לקרות הוא, שבמהלך הנסיעה הרכב פשוט יפסיק לתפקד או גרוע מכך, בגלל שלא טיפלנו באותה בעיה או באותו חלק, אז נמצא את עצמנו מעורבים בתאונת דרכים.  זו הסיבה שצריך לקחת את הרכב לטיפול עשרת אלפים.

טיפול שכזה כולל מגוון בדיקות, למשל, בדיקה של פלאגים, פלטינות, מסננים ופילטרים, בדיקת נוזלים כולל שמנים, בדיקת בלמים, צמיגים, אורות, הגה, רצועות, וכן מבצעים כיוונן למערכות השונות. כמובן שבסוף כל הבדיקה ואחרי שהחלפנו את כל מה שהיינו צריכים להחליף, תתבצע בדיקה כללית של כל הרכב והמערכות בו על מנת לוודא שהכל אכן תקין. יש לציין טיפול 10000 מחיר אמור להכיל בתוכו גם את החלקים השונים שאמורים להיות מוחלפים. מה שכן, חשוב לבדוק האם הטיפול כולל גם אחריות על כל החלקים והחלפים שהוחלפו וכן על הבדיקות והטיפול עצמו.

לסיום, אם אתם מחפשים עוד מידע על טיפול עשרת אלפים וכן הצעות מחיר לטיפול שכזה, אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו במוסך בולמי המרכז ברחובות. אצלנו תוכלו למצוא את מיטב אנשי המקצוע אשר ישמחו לבצע טיפולים ובדיקות ברכב שלכם, וכן להציע לכם חלקי חילוף במחירים נוחים. כל מה שאתם צריכים לעשות, זה להגיע אלינו עם הרכב שלכם לבדיקה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
אביזרים לרכב בראשון לציון

טיפול עשרת אלפים

 

חברת "בלמי המרכז"   |  רח' נחושתן 5, רחובות  |  לקביעת מועד הגעה ניתן ליצור קשר בטלפון  0722-79-60-66  עד לשעה 22:00 בערב
כל הזכויות שמורות, אין להעתיק תמונות ו/או לשכפל בשום צורה ללא אישור מפורש מבעלי האתר  |  המחירים באתר כוללים מע"מ