מערכות בלמים         חלקי פרונט         טיפוח         מצברי שנפ         חשמל רכב         פילטרים         שמנים ונוזלים    

אנו מקפידים על שירות ויחס הוגנים לכל לקוח - קבעו מועד הגעה למוסכינו בכדי לחסוך זמן מיותר בהמתנה

התמחות בחלפים ייחודיים לרכבי ב.מ.וו ומרצדס 
חלקי פרונט
מסרקי הגה
מדחסים
חשמל רכב
מצמד (קלאצ')
מצברי שנפ
מערכות מים
חידוש וטיפוח
פילטרים
קיט לטיפול 10000
קיט רצועת טיימינג
שמנים ונוזלים
תוספים
שונות
חלפים ל BMW ומרצדס
אביזרים
תושבות + פולים מנוע
מערכות בלמים
הטיפול בגיר הרכב, במסגרת הטיפולים השוטפים בו או בעקבות תקלה כלשהי המצריכה התייחסות אל גיר הרכב עצמו, כולל בין היתר גם החלפת פילטר גיר. מעבר להחלפת שמן הגיר עצמו והתאמתו של המן לסוג המנוע וצרכיו של הרכב, החלפת פילטר גיר היא הליך חשוב מאד, שכדאי לבצע אותו בעזרתם של מומחים בתחום, כמו חברת בלמי המרכז ברחובות. לפילטר הגיר ישנו תפקיד מרכזי ובעל חשיבות רבה מאד.

פילטר גיר >

כמו פילטר מזגן למשל, פילטר שמן הוא זה המאפשר את סינונם של חלקיקי המתכת הקטנים שמתפוררים בגיר עצמו. החלפת פילטר גיר זה נעשית על ידי פתיחת אגן השמן, פתיחת הקרטר, וניקויו של הפילטר על ידי שחרור בורגי האבטחה שלו. לא מדובר כמובן בהליך מסובך מאד, אולם, כאמור, כדאי לעשות זאת בעזרת איש מקצוע, היודע כיצד לבצע זאת נכון ובוחר פילטר חלופי במקומו של הקיים, במידת הצורך.

במידה ומדובר בפילטר ישן מאד, פילטר שחלף זמנו, יש להחליפו בפילטר חדש. אפשר למצוא כיום מבחר של סוגים שונים של פילטרים, המותאמים לדגם הרכב ולצרכיו השונים, כמו פילטר דלק. במקרים בהם יש צורך להחליף פילטר גיר והניקוי שלו איננו מספק, כדאי לבחון את סוגי הפילטרים המוצעים ולבדוק איזה מהם הוא המתאים ביותר, תוך התייחסות גם לאיכותו של הפילטר עצמו.

חשוב לזכור שפילטר לא תקין יגרום להצטברות של חלקיקי מתכת העשויים להשפיע באופן ישיר על תפקודו של הגיר ובכך גם על הנסיעה ברכב. בדיקת הפילטר באופן קבוע אחת לתקופה היא הדרך הנכונה ביותר לשמור עליו ועל הגיר כולו ובמידת הצורך גם לאתר בעיות או תקלות העשויות להחמיר במשך הזמן. מומלץ להגיע לביקור תקופתי במוסך, ולצד הבדיקות האחרות, לבדוק גם את הפילטר עצמו. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
חריטת צלחות
פילטר גיר

פילטר גיר

 

חברת "בלמי המרכז"   |  רח' נחושתן 5, רחובות  |  לקביעת מועד הגעה ניתן ליצור קשר בטלפון  0722-79-60-66  עד לשעה 22:00 בערב
כל הזכויות שמורות, אין להעתיק תמונות ו/או לשכפל בשום צורה ללא אישור מפורש מבעלי האתר  |  המחירים באתר כוללים מע"מ