מערכות בלמים         חלקי פרונט         טיפוח         מצברי שנפ         חשמל רכב         פילטרים         שמנים ונוזלים    

אנו מקפידים על שירות ויחס הוגנים לכל לקוח - קבעו מועד הגעה למוסכינו בכדי לחסוך זמן מיותר בהמתנה

התמחות בחלפים ייחודיים לרכבי ב.מ.וו ומרצדס 
חלקי פרונט
מסרקי הגה
מדחסים
חשמל רכב
מצמד (קלאצ')
מצברי שנפ
מערכות מים
חידוש וטיפוח
פילטרים
קיט לטיפול 10000
קיט רצועת טיימינג
שמנים ונוזלים
תוספים
שונות
חלפים ל BMW ומרצדס
אביזרים
תושבות + פולים מנוע
מערכות בלמים
אתם מרוצים מהרכב שלכם, פחות או יותר, אבל יודעים שתמיד יש מקום לשיפור. אף רכב אינו מושלם, כשבכולם נוצר בלאי מסוים לאחר מספר שנים. בתנאים האלה, רכישה של שדרוגים או שיפורים לרכבים נראית כמו צעד מובן מאליו, שמאפשר לא רק לשפר את הביצועים שלו על הכביש או את רמת הבטיחות שלו (בולמי אוויר, למשל), אלא גם "להצעיר" אותו בלא מעט קילומטרים, הן מבחינה תפעולית והן מבחינה אסתטית. לפניכם סקירה של שיפורים פופולאריים לרכב, כולל המלצה על חנות המספקת את השיפורים האיכותיים ביותר שיש.

שיפורים מוצלחים לרכב
החדשות הטובות הן שכיום, הפתרונות שיכולים לשפר כלי רכב הם מגוונים ביותר ומתאימים לכל סוגי הרכבים. זה מתחיל עם הבולמים השונים, שמיועדים לשפר את רמת הבטיחות של הרכב ולהתמודד עם שחיקה באחד הרכיבים החשובים ביותר בו. אפשר ולעיתים אף מומלץ לשדרג את הבלמים הקיימים בכאלה שפשוט עושים את עבודתם טוב יותר, דוגמת בולמי אוויר.

את שדרוג הרכב אפשר לעשות גם באמצעות התקנה של בולמי תא מטען, אשר מיועדים למטרה פשוטה: להביא לכך שתא המטען יישאר פתוח, כאשר הוא מורם כלפי מעלה, ולא ייסגר (יש בכך כמובן לא מעט סיכונים). זוהי רכישה המוצעת במחירים שווים לכל נפש, כולל התקנה פשוטה מאד.

את הביצועים של הרכב על הכביש ניתן, כמובן, לשדרג גם כן. לא מעט שיפורים לרכבים נכנסים לתמונה בנקודה הזו ועושים יופי של עבודה. שיפורי מנוע, למשל, או לחלופין פתרונות שונים שמיועדים לשפר את צריכת הדלק ואופן התדלוק של הרכב: וסתי דלק, חנוכיות דלק וכיוצא בזה. כמובן שלצד זה ניתן להזכיר גם שדרוגים אסתטיים מגוונים, שיכולים להביא לכך שגם הרכב הישן ביותר ייראה חדיש ומתקדם.

הכירו את מוסך "בולמי המרכז"
חושבים על שיפורים לרכבים? מעוניינים לרכוש בולמי תא מטען, יחד עם שלל שדרוגים אחרים? הכתובת שלכם היא מוסך בולמי המרכז, הנחשב לאחד המובילים בישראל בייבוא, אספקת והתקנת אביזרים לרכב, שיפורים וחלקי חילוף. החברה מספקת פתרונות לכל סוגי הרכב, תוך התמחות מיוחדת בכלי הרכב היוקרתיים של מרצדס או ב.מ.וו.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
חלקים לאוטו

שיפורים לרכבים

 

חברת "בלמי המרכז"   |  רח' נחושתן 5, רחובות  |  לקביעת מועד הגעה ניתן ליצור קשר בטלפון  0722-79-60-66  עד לשעה 22:00 בערב
כל הזכויות שמורות, אין להעתיק תמונות ו/או לשכפל בשום צורה ללא אישור מפורש מבעלי האתר  |  המחירים באתר כוללים מע"מ