מערכות בלמים         חלקי פרונט         טיפוח         מצברי שנפ         חשמל רכב         פילטרים         שמנים ונוזלים    

אנו מקפידים על שירות ויחס הוגנים לכל לקוח - קבעו מועד הגעה למוסכינו בכדי לחסוך זמן מיותר בהמתנה

התמחות בחלפים ייחודיים לרכבי ב.מ.וו ומרצדס 
חלקי פרונט
מסרקי הגה
מדחסים
חשמל רכב
מצמד (קלאצ')
מצברי שנפ
מערכות מים
חידוש וטיפוח
פילטרים
קיט לטיפול 10000
קיט רצועת טיימינג
שמנים ונוזלים
תוספים
שונות
חלפים ל BMW ומרצדס
אביזרים
תושבות + פולים מנוע
מערכות בלמים
בכל פעם כשאתם מגיעים לתחנת דלק שואל אתכם המתדלק, בהנחה והוא עושה את עבודתו בצורה טובה, אם אתם רוצים שהוא יבדוק בשבילכם שמן מים. לא לחינם הוא מציע לכם את זה, בלי מים, המנוע יתחמם, השמן גם הוא מונע חימום יתר ולמעשה מאפשר למנוע להתקרר, אך חשוב לא פחות, שמן רכב כשמו כן הוא, משמן את המנוע ומאפשר לחלקים שלו לנוע בצורה טובה.

שמן לרכב הוא כמובן לא שמן מנוע יחידי בו אנחנו משתמשים. כמעט כל מנוע אנחנו נדרשים לשמן מעת לעת את החלקים השונים אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במצב שהמנוע יבש, והחלקים השונים בו לא יזוזו. המנוע מאפשר לכל חלק לנוע בצורה חופשית. במקרים מסוימים יותר מדי שמן עלול לגרום לחלקים להחליק במהירות וללא בקרה, זו הסיבה שגם בכל הקשור לשמן לרכב אנחנו יכולים לשים רק עד נקודה מסוימת.

אחת לכמה זמן עלינו לא רק לבחון אם חסר שמן אלא גם להחליף אותו, הסיבה היא ששמן שמשתמשים בו זמן רב מתלכלך. שמן כזה יתקשה לעשות את עבודתו ויתרה מזו הוא גם למנוע בעיות פנימיות מאחר והלכלוך שלו ייכנס למקומות שאסור שיהיו מלוכלכים.

מלבד העובדה שאנחנו צריכים לבדוק שמן, ולשים או להחליף שמן ישן, חשוב שנדע שיש סוגים שונים של שמנים, כך למשל יש שמן גיר אוטומט שמתאים לכלי רכב עם מנוע שכזה. מדובר בשמן גיר שלא צריך להיות מוחלף בכל טיפול אלא אחת לכמה זמן לפי כמות הק"מ. מדובר בשמן שמשפר משמעותית את איכות חיי הגיר. ישנם יצרנים שונים של שמן גיר אוטומט והתדירות לפיה קובעים מתי להחליף שמן זה נקבעת על ידי יצרן הרכב.

מלבד שמן לרכב, הרי שבשביל לקרר את המנוע ניתן להשתמש גם בנוזל קירור אשר מונע מהמנוע מצד אחד להתחמם יתר על המידה ומצד שני הוא מונע ממנו גם לקפוא במזג אוויר חורפי באופן קיצוני. בכל מקרה השימוש בנוזל זה לא בא על חשבון השימוש בשמן לרכב.

אם אתם מחפשים שמן לרכב שיתאים לכלי הרכב שלכם ואם אתם זקוקים לעוד מידע אודות שמן לרכב, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, אנחנו במוסך בלמי המרכז נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ובכל נושא. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להביא את הרכב שלכם אלינו והצוות שלנו ידע לעזור לכם בהקדם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טיפול עשרת אלפים

שמן לרכב

 

חברת "בלמי המרכז"   |  רח' נחושתן 5, רחובות  |  לקביעת מועד הגעה ניתן ליצור קשר בטלפון  0722-79-60-66  עד לשעה 22:00 בערב
כל הזכויות שמורות, אין להעתיק תמונות ו/או לשכפל בשום צורה ללא אישור מפורש מבעלי האתר  |  המחירים באתר כוללים מע"מ