מערכות בלמים         חלקי פרונט         טיפוח         מצברי שנפ         חשמל רכב         פילטרים         שמנים ונוזלים    

אנו מקפידים על שירות ויחס הוגנים לכל לקוח - קבעו מועד הגעה למוסכינו בכדי לחסוך זמן מיותר בהמתנה

התמחות בחלפים ייחודיים לרכבי ב.מ.וו ומרצדס 
חלקי פרונט
מסרקי הגה
מדחסים
חשמל רכב
מצמד (קלאצ')
מצברי שנפ
מערכות מים
חידוש וטיפוח
פילטרים
קיט לטיפול 10000
קיט רצועת טיימינג
שמנים ונוזלים
תוספים
שונות
חלפים ל BMW ומרצדס
אביזרים
תושבות + פולים מנוע
מערכות בלמים
אחד הויכוחיים הגדולים ביותר בעולם הרכב הוא האם יש צורך להשתמש בתוספים לרכב, האם יש להם משמעות ומטרה. כידוע יש לנו תוספי דלק ושמן שונים אשר משתמשים בהם לצרכים שונים. הרבה פעמים כידוע לקוחות מקבלים הצעות מחיר לדברים שונים שיש לבצע ברכב, והם לא מבינים מדוע הם צריכים את זה, למשל כשמציעים להם להשתמש בתוספים לרכב.

בשביל לפתור את הנקודה, תוספים לרכב הם תוספים שמטרתם לנקות את המנוע מלכלוך שמשאירים חומרים מסוימים. למשל כשאנחנו משתמשים בדלק ושמן, ייתכן והמנוע יספוג לכלוך מסוים בעת השימוש בחומרים אלו, לכלוך זה יישאר בצינורות ועלול לגרום לבעיה קשה בתפקוד המנוע בעתיד. לכן יש המלצה להשתמש בתוספים לרכב על מנת לנקות את המנוע ואת הצינורות השונים.  ישנה טענה אשר אומרת שלא תמיד נהוג להשתמש בתוספים ולעיתים מדובר במוצר שאין בו צורך אמיתי אך זה לא כך, כאשר אנחנו מעוניינים ליהנות מרכב נקי בחלקיו הפנימיים, במיוחד כשמדובר במנוע ובצינורות שלו, אין לנו דרך טובה יותר מלהגיע למצב של ניקיון מוחלט ללא תוספים איכותיים שמנקים אותם. כמובן שלשם כך אנחנו צריכים להשתמש בתוספים איכותיים ולא בתוספים רגילים.

כלקוחות, הרבה פעמים, אנחנו נדרשים להבין מושגים ושמות מעולם הרכב שלא אומרים לנו כלום, בוודאי אם אנחנו לא מכירים את העולם הרכב לעומק, כך למשל נשמע מושגים כמו כריות בולם (תושבת הבולם) או דיסקיות בלם ואז אנחנו מקבלים הצעת מחיר והיא נראית לנו מוגזמת, אך האמת היא שמדובר באלמנטים חיוניים ונדרשים שאנחנו צריכים לדעת על קיומם, תפקידם וחשוב שגם נדע, בתור לקוחות ממה בנויות הצעת מחיר בנושא זה, כך אם נקבל למשל הצעה על דיסקיות בלם מחיר כזה או אחר, נדע בדיוק למה זה כך ולא אחרת, מה זה בדיוק החלק הזה וכיצד הוא משפיע על הרכב שלנו.

אם נחזור לעניין התוספים, אז כן תוספים לרכב הם דבר חשוב וניתן לרכוש אותם בעת טיפולי רכב וכן באופן תדיר על מנת לשמור על הרכב נקי.

אם אתם מעוניינים לדעת עוד על חלקים שונים לרכב ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות והוגנות, אתם מוזמנים לפנות אלינו, למוסך בלמי המרכז, אצלנו תוכלו לקבל הצעות מחיר על תוספים לרכב ועל אמצעים אחרים, אנחנו נשמח לייעץ ולהסביר לכם על פריטים שונים לרכב וכן נשמח לבדוק את הרכב שלכם ולבצע בו טיפול מקיף במידת הצורך. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
שמן לרכב

תוספים לרכב

 

חברת "בלמי המרכז"   |  רח' נחושתן 5, רחובות  |  לקביעת מועד הגעה ניתן ליצור קשר בטלפון  0722-79-60-66  עד לשעה 22:00 בערב
כל הזכויות שמורות, אין להעתיק תמונות ו/או לשכפל בשום צורה ללא אישור מפורש מבעלי האתר  |  המחירים באתר כוללים מע"מ